کبنااسپورت

معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با حضور سه کاندیدا خبر داد.

خداداد افشاریان اگر در خود توانمندی نمی‌دیدم وارد عرصه انتخابات هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد نمی‌شدم، اظهار داشت: بدون برنامه و هدف وارد گود انتخابات نشده‌ام.

درخششهای این جوان گچسارانی باعث شد وی به عنوان بهترین مدافع آخر از سوی کمیته فنی لیگ انتخاب شود.

شکست هایی که در نهایت کار را به جایی رساند که هواداران داماش مانع برگزاری تمرین در روز یکشنبه شدند و شرایطی را فراهم کردند تا عابدینی درخشان را از تیم کنار بگذارد.

او که این روزها تعطیلاتش را پشت سر می‌گذارد، در مازندران به خانواده خود کمک می کند و مشغول شالیکاری است.

دیدار تیم‌های نساجی مازندران و شهرداری یاسوج از سری رقابت‌های لیگ دسته اول 19 فروردین ماه در حالی برگزار شد که از سوی مجید نجاتی تخلفاتی مبنی بر ورود غیرمجاز به زمین مسابقه و…

رییس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: پیمان رنجبری بازیکن تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان آقای گل گروه دوم لیگ دسته اول فوتبال کشورجام آزادگان شد.

علی عبدالله‌پور اسکیت باز هم استانی با فراخوان کادر فنی تیم ملی اسکیت به اردوی تیم ملی به میزبانی آکادمی اسکیت اصفهان دعوت شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: برای سال آینده تیم نفت و گاز گچساران با مربی نامداری به نام “حمید درخشان” صحبت هایی انجام شده است.

من که قانع نشدم که چرا بدون عقد قرارداد شهرداری به صورت علی‌الحساب پول پرداخت کرده‌است.

با نظر علی دایی، میلاد غریبی و 2 بازیکن جوان دیگر این تیم که به صورت قرضی در نیم‌فصل به باشگاه‌های دیگر رفته بودند به پرسپولیس باز می‌گردند.

پیش از این و با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان، جهانبخش عنبریان بعنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی آن اداره کل منصوب گردیده بود…

رییس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: یاسوج قهرمان مسابقات تیر اندازی با اهداف پروازی شد.

براساس اعلام فدراسیون هندبال، داوران هندبال استان در مسابقات سراسری دانشگاه های آزاد کشور قضاوت می کنند.

درود بر مجید نجاتی! نه به خاطر کاری که برای تیمش کرد، بلکه بالاتر از آن، برای زخمی که به ما نمایاند، زخمی که زندگی را برای همه ما سخت کرده است: «غیرت گرایی اشتباهی».

اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان در کمپ تیم های ملی برگزار می شود که در این اردو یک هم استانی نیز حضور دارد.

این حرکت «مجید نجاتی» کار بزرگی بود و تعصب و غیرتش را نسبت به فوتبال شهرش نشان داد.

فرماندار گچساران گفت: انجمن کوهنوردان ایران هفته آینده به کوه خامی صعود می‌کنند.

از سری مسابقات لیگ برترهندبال کشور، دو تیم نفت و گاز گچساران و صنعت مس کرمان به میزبانی تیم گچسارانی در سالن ورزشی پدخندق به میدان رفتند.

مدارکی که افشاریان به فدراسیون فوتبال داده جعل اسناد است به دلیل این که وی در نامه خود آورده که در سنوات اخیر مسئول هیئت فوتبال شهرستان باشت بوده‌ام در حالی که…

28 فرودین سال 1392 یک روز فراموش نشدنی برای فوتبال استان و بخصوص شهر گچساران بود.

بلال که هم سن و سال عبدالله بود به عنوان قاتل شناخته شد. پدر و مادر عبدالله که پسر کوچکترشان را در جریان یک تصادف از دست داده بودند باید داغ عبدالله را هم تحمل می کردند.

نام بنده در فهرست نهایی نیز بود منتها دوستان کم لطفی کردند و نام بنده را از لیست حذف نمودند ولی بنده با قدرت در این دوره از انتخابات شرکت خواهم کرد.

جهت آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران تمرینات این تیم از روز پنج شنبه 28 فروردین سال جاری در زمین چمن شهید بشارت گچساران آغاز می شود.

ادامه مطالب| صفحه 1 از 3712345678910...قبلی »
کبنـا اسپـورت
ادامه...
X بستن تبلیغات